top of page

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@moodsandgoods.com  adresine e-posta ile mümkünse iade nedeniyle birlikte bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebinizle ilgili e-posta ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde anlaşmalı kargo şirketi(yurtiçi kargo) ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi aracılığı ile gönderilen kargoların ücretleri yansıtılır.

 

Moods and Goods’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 iş günü içerisinde değiştirebilirsiniz.

 

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@moodsandgoods.com mail adresine, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi ürünü istediğinizi e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

Değişim talebinizle ilgili bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanız ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde anlaşmalı kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1-5 iş günü içerisinde size kargo ile  gönderilecektir.
Yanmış, kullanılmış ve/veya hasar görmüş(parçalanmış, kırılmış, ezilmiş vs.) ürünlerin değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

bottom of page